Söğütözü Web Tasarım Ve E Ticaret Firmaları

Değişen koşullar ve teknolojik imkanların da verdiği destek sonucu sanal alışverişler normal alışveriş düzeninin önüne geçmiş durumda. İnternetten alabileceği her ürünü bulan müşteriler artık evinden ya da iş yerinden ayrılmak zorunda kalmadan istediği her ürünü ayağına getirtebiliyor.

Üstelik kargo şirketleriyle yapılan anlaşmalar sayesinde birçok kargo ya çok ucuza ya da sıfır ücretle müşteriye ulaşıyor. Kargodaki kolaylık sayesinde birçok kişi de e-ticaretten yararlanarak sanal alışverişe yöneliyor. Eğer siz de sanal alışveriş dünyasında yerini almak istiyorsanız size hizmet vermek için buradayız. Söğütözü web tasarım ve e ticaret firmaları arasındaki yüksek yeri her zaman koruyan firmamız sayesinde beklediğiniz daha da çabuk bir şekilde işlerinizi artırabilirsiniz.

Site Teslimatları Kaç Günde Yapılır?

Bize başvuru yapmanızın ardından şirket çalışanlarımız ve tasarımcılarımız size en iyi tasarımlı siteyi ortaya çıkarmak için çalışmalarına başlarlar. Gerek sitenin kurulum aşaması gerekse de tasarım aşamasında her zaman sizinle iletişim halinde olmaktayız. Bu sayede sitenizi sizin de istediğiniz şekilde ve tasarımda üretiyoruz.

Tasarımın rengi, kategori ve menülerin yerleşim düzeni vb. tüm işlem adımlarında sizlerin de görüşlerini alıyoruz. Siteniz kurulduğunda da desteğimizi asla kesmiyoruz. Sitenizi en iyi şekilde yönetebilmeniz için siz değerli müşterilerimizin her zaman yanında oluyoruz. Zaten yönetimi oldukça basit olan bir sistem kurduğumuz için birkaç işlemden sonra siteniz görünümünde istediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz. Ayrıca site tasarımı da değişkendir. Yani siz istediğiniz zaman tek tuşla sitenizin görünümünü değiştirebilirsiniz.

Web Sitelerinin Ödeme Yöntemleri

Eğer hali hazırda bir şirkete sahipseniz fatura kesebiliyorsunuz demektir. Bu nedenle de herhangi bir bankayla anlaşarak sanal pos kurulumu için izin alabilirsiniz. Sanal pos için bankadan olumlu yanıt aldığınızda bunu kurduğumuz siteye kolayca entegre edebiliriz.

Siz de müşterilerinizden bu sayede kredi kartıyla ücret alabilirsiniz. Ancak eğer kredi kartıyla uğraşmak istemiyorsanız sitede ödeme yöntemi olarak sadece havale ve EFT ya da kapıda ödemeyi de ekleyebilirsiniz. Müşterileriniz alışverişlerini bitirdiğinde sizin verdiğiniz banka numaralarına ödemelerini yaparlar.

Söğütözü SEO Uyumlu Siteler

Söğütözü’nde hizmet veren web tasarım firmamızın tüm siteleri SEO uyumlu yaratılır. Yani siteniz sizin sattığınız ürünlere benzer kelimeler arama motorlarına yazıldığında müşterileri sitenize ulaştıracak şekilde üretilmektedir. Site kurulumunun ardındansa dilerseniz ek SEO paketlerimizi inceleyerek uygun fiyatlarla sürekli sitenizi denetlememizi ve sitenize müdahale etmemizi de sağlayabilirsiniz. Site tasarımlarımız da tamamen arama motoru optimizasyonu kurallarına uygun olarak üretilir.

Web siteniz Yandex, Google, Yaani gibi arama motorlarına kayıt ettirilerek size teslim edilmektedir. E-ticaretle ilgilenmek yerine sadece şirketinizin tanıtımlarını yapabileceğiniz web siteleri de yapmaktayız. Bu sitelerde de hakkımızda ve ürün tanıtımları gibi bölümler bulunur. Bu tanıtım siteleri de firmanızın ürettiği ya da sağladığı hizmetleri halka duyurmak için kullanabileceğiniz en etkili yöntemler arasında yer almaktadır.